فهرست فیلم‌های بخش رسمی جشنواره کن ۲۰۱۷


 

Competition

Opening film: Ismael’s Ghosts, Arnaud Desplechin  (Out of Competition)

Happy End, Michael Haneke
Loveless, Andrey Zvyagintsev
The Square, Ruben Östlund
A Gentle Creature, Sergei Loznitsa
Rodin, Jacques Doillon
The Killing Of A Sacred Deer, Yorgos Lanthimos
120 Heartbeats Per Minute, Robin Campillo
In The Fade, Fatih Akin
Jupiter’s Moon, Kornél Mundruczó
The Meyerowitz Stories, Noah Baumbach
You Were Never Really Here, Lynne Ramsay
Good Time, Benny Safdie & Josh Safdie
Wonderstruck, Todd Haynes
The Day After, Hong Sangsoo
L’Amant Double, François Ozon
Okja, Bong Joon-Ho
Le Redoutable, Michel Hazanavicius
The Beguiled, Sofia Coppola
Radiance, Naomi Kawase

 

❊❊❊

 

Un Certain Regard

Opening film: Barbara, Mathieu Amalric

April’s Daughter, Michel Franco
L’atelier, Laurent Cantet
Dregs, Mohammad Rasoulof
Directions, Stephan Komandarev
Western, Valeska Grisebach
Lucky, Sergio Castellitto
Beauty and the Dogs, Kaouther Ben Hania
Before We Vanish, Kiyoshi Kurosawa
La Cordillera, Santiago Mitre
Walking Past the Future, Li Ruijun
Out, Gyorgy Kristof                                                    (first film)
Closeness, Kantemir Balagov                                     (first film)
After The War, Annarita Zambrano                            (first film)
Wind River, Taylor Sheridan                                      (first film)
The Nature Of Time, Karim Moussaoui.                     (first film)
The Desert Bride, Cecilia Atán & Valeria Pivato           (first film)
Jeune Femme, Léonor Serraille.                                (first film)

 

❊❊❊

 

Out Of Competition

Based On A True Story, Roman Polanski
Blade of the Immortal, Takashi Miike
How to Talk to Girls at Parties, John Cameron Mitchell
Visages, Villages, Agnès Varda & Jr.

 

❊❊❊

 

Midnight Screenings

The Villainess, Jung Byung-Gil
The Merciless, Byun Sung-Hyun
Prayer Before Dawn, Jean-Stéphane Sauvaire

 

❊❊❊

 

Special Screenings

They, Anahita Ghazvinizadeh
Claire’s Camera, Hong Sangsoo
12 Jours, Raymond Depardon
Promised Land, Eugene Jarecki
Napalm, Claude Lanzmann
Demons In Paradise, Jude Ratnan
Sea Sorrow, Vanessa Redgrave
An Inconveniant Sequel, Bonni Cohen & Jon Shenk
Le Vénérable W., Barbet Schroeder
Carré 35., Éric Caravaca

 

❊❊❊

 

Virtual Reality (Installation / Exhibition)

CARNE Y ARENA, Alejandro González Iñárritu

 

❊❊❊

 

70th Anniversary Events

24 Frames, Abbas Kiarostami
Twin Peaks, David Lynch
Top of the Lake: China Girl, Jane Campion & Ariel Kleiman
Come Swim, Kristen Stewart

 

❊❊❊

 

Children’s Screening

Zombillénium, Arthur de Pins & Alexis Ducord

 

 

2 نظر در “فهرست فیلم‌های بخش رسمی جشنواره کن ۲۰۱۷

  1. چه جشنواره خشک و بی طراوتی(برعکس پارسال)……
    به فیلمایی که امیدوارم فیلم سرگی لوزینتسا جوون و فیلم دشپلنه تا حدیم هاینز و زوگیانتسف
    امیدوارم یکی دوتا فیلم ( فیلمای جیلان یا ریداگاس و مارتلو…) دیقه نودی اضافه بشه به این لیست….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Please copy the string szeJV4 to the field below: